Najlepsze ubrania outdoorowe dla dzieci - nasz ranking

Jeśli planujesz wyprawę z dzieckiem na świeże powietrze, odpowiednio dobrane ubranie outdoorowe jest niezbędne, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo maluchowi podczas wędrówki.

W naszym rankingu przedstawiamy najlepsze ubrania outdoorowe dla dzieci, które sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych.

1. Kurtka przeciwdeszczowa dla dzieci – na szczycie naszego zestawienia znajduje się kurtka przeciwdeszczowa, która jest niezbędna w każdym zestawie outdoorowym dla dziecka. Dobrym wyborem jest kurtka z membraną, która zapewnia wodoszczelność i oddychalność, dzięki czemu dziecko pozostanie suchym i ciepłym nawet w deszczu. np GoreTex czy ReimaTec od Reimy.

2. Spodnie outdoorowe dla dzieci – kolejnym ważnym elementem ubioru outdoorowego dla dzieci są spodnie. Powinny one być wykonane z oddychającego materiału np Softshell, aby zapewnić komfort i swobodę ruchów dziecku podczas wędrówki. Dobrze sprawdzą się spodnie z wodoodporną membraną, które zapewnią ochronę przed wilgocią z zewnątrz.

3. Polar dla dzieci – to uniwersalny element garderoby, który sprawdzi się zarówno w chłodniejsze dni, jak i w deszczowej pogodzie. Dziecko może ją założyć jako dodatkową warstwę izolacji termicznej pod kurtkę. Polar pownien być wykonany z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału, aby zapewnić dziecku komfort noszenia.

4. Rękawiczki outdoorowe dla dzieci – rękawiczki outdoorowe to kolejny element, który zapewni dziecku ciepło i komfort podczas wędrówki. Dobrze sprawdzą się rękawiczki wykonane z wodoodpornego materiału. Takie w swojej ofercie mają firmy jak Reima, Skogstad czy Didriksons.

Zostaw komentarz

Komentarze muszą być zaaprobowane przed publikacją