Jak wybrać ubrania outdoorowe dla dzieci? Nasze wskazówki

W dobie wszechobecnej mody outdoorowej, każdy rodzic chce, aby jego dziecko stylowo się ubierało. Wybór odpowiednich ubrań na zewnątrz dla dzieci może jednak okazać się trudniejszy, niż się wydaje. Dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek, które powinny pomóc Ci wybrać odpowiednie ubrania na zew

Przede wszystkim, pamiętaj o zakupie odpowiedniego rozmiaru. Ubrania outdoorowe powinny być wygodne i dopasowane, aby Twoje dziecko mogło się swobodnie poruszać - nie warto kupować mocno na wyrost by dziecko się nie 'topiło' w kombinezonie. Niektóre firmy jak Didriksons mają tzw. Extend Size co pozwala na wyprucie nitki i wydłużenie rękawów czy nogawek.

Następnie upewnij się, że ubrania są wykonane z trwałych, wytrzymałych materiałów, które pomogą chronić dziecko przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i wodą. Spodnie np. Didriksons Lovet mają wzmacniane nogawki materiałem Cordura który dodatkowo chroni kolana i pupę dziecka.

Ważne jest również, aby ubrania były wyposażone w technologie antybakteryjne i odporne na plamy, ponieważ dzieci często mają tendencję do brudzenia się.

Pamiętaj też, aby wybrać ubrania w kolorach i wzorach, które lubi Twoje dziecko, ponieważ to sprawi, że będzie się czuło bardziej komfortowo i bezpiecznie poza domem. Na wzorkach mniej widać plamy.

Zostaw komentarz

Komentarze muszą być zaaprobowane przed publikacją